KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkJelentkezésKapcsolatX
2019. május 20. (hétfő) 13:27

Junior informatikai munkatárs - Miskolc

news/9_1_t.jpg

informatikus rendszergazda fb.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Miskolc környéki termelő nagyvállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:
Junior informatikai munkatárs

Feladatok:

  • Informatikai támogatás nyújtása, programhibák elhárítása,
  • Új PC-k, laptopok beüzemelése, telepítések elvégzése Active Directory
    környezetben,
  • Hardveres karbantartási feladatok elvégzése, monitorok, nyomtatók,
    perifériák cseréje,
  • IT eszközök nyilvántartásának vezetése, frissítése,
  • Egyéb, ad-hoc informatikai támogató feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő, vagy frissen befejezett felsőfokú informatikai
    tanulmányok,
  • Erős informatikai érdeklődés és stabil szakmai alapismeretek,
  • Hatékony problémamegoldó készség, jó kommunikációs és
    együttműködési készség,
  • Magabiztos angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Komplex szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége,
  • Folyamatban lévő tanulmányok esetén részmunkaidős foglalkoztatás
    megoldható,
  • Megfelelő témaválasztás esetén szakdolgozati segítségnyújtás
    (amennyiben még időszerű),
  • Kellő szakmai tapasztalat megszerzése után rendszergazdai munkakörbe
    történő előrelépés lehetősége

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.