KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2019. május 20. (hétfő) 13:03

CNC gépkezelő - Miskolc

news/8_1_t.jpg

cnc.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő
munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Fémipari alkatrészeket gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
CNC gépkezelő

Feladatok:

  • Műszaki rajz alapján történő önálló munkavégzés,
  • Egyedi alkatrészek, munkadarabok elkészítése,
  • A legyártott termékek minőségének ellenőrzése,
  • Műszakvezető utasításainak követése, betartása,
  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • FANUC programnyelv ismerete,
  • Egy, ill. két műszakos munkarend vállalása,
  • Minőségi munka iránti igény, precizitás,
  • Hagyományos esztergagépeken szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés,
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.