KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkJelentkezésKapcsolatX
2019. május 20. (hétfő) 12:58

Víz-gáz-fűtésszerelő, villanyszerelő, kőműves lakatos - Ausztria

news/7_1_t.jpg

Ausztria.jpg

Személyzeti szolgáltatóként segítséget szeretnénk nyújtani olyan álláskeresők részére, akik külföldön keresnek munkalehetőséget, viszonylag közel hazájukhoz.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Osztrák partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat különböző munkahelyekre az alábbi munkakörökbe:
Víz-gáz-fűtésszerelő
Villanyszerelő
Kőműves
Lakatos

Feladatok:

• A szakirányú területnek megfelelő minőségi, precíz munkavégzés,
• Együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
• Munkabiztonsági előírások betartása,
• Munkaeszközök gondos kezelése, rend megőrzése, fenntartása.

Elvárások:

• A pályázott munkakörre vonatkozó szakirányú végzettség,
• A pályázott munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (min. 1-2 év),
• Német nyelv legalább társalgási szintű, önálló kommunikációra alkalmas
ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges,
• Együttműködő hozzáállás, önálló munkavégzési képesség,
• B kat. jogosítvány és saját személygépkocsi előny.

Amit kínálunk:

• Korrekt alapbér + pótlékok,
• Szállás ingyenes biztosítása (1-2 ágyas szobákban, panziókban), amely a
munkavállalónak költséget nem jelent,
• Hazautazási költség hozzájárulás (3 hónap munkaviszony után),
• Osztrák bejelentett munkaviszony és biztosítás.

Munkavégzés helye:
Ausztria különböző területei (pl. Bécs, Alsó és Felső Ausztria, stb.) munkakörtől függően - egyeztetés alapján

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.