KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2019. május 20. (hétfő) 12:52

Vezérlőtermi operátor - Gyöngyöshalász

news/6_1_t.jpg

Vezérlőtermi operátor.jpg

Álláslehetőségeket kínálunk Észak-kelet Magyarországon különböző szakterületeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik
egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Gázipari területen működő nemzetközi partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Vezérlőtermi operátor

Feladatok:

  • A telephelyi termelő tevékenység felügyelete,
  • Termelési folyamat működésének nyomon követése, dokumentálása, hibajelzés esetén
    beavatkozási protokoll elindítása,
  • Hibás működés esetén lehetséges okok feltárása,
  • Egyszerűbb karbantartási feladatok elvégzése,
  • Műszaknaplók és egyéb előírt dokumentumok vezetése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki vagy informatikai szakirányú végzettség, felsőfokú
    végzettség előny,
  • Erős számítástechnikai ismeretek,
  • Elektromos vagy gépészeti karbantartási területen szerzett tapasztalat,
  • Tanulási hajlandóság és érdeklődés műszaki, gépészeti terület iránt,
  • 2 műszakos munkarend (De-Du, H-P), valamint beosztás szerint éjszakai készenlét
    vállalása,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség,
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezési feltételek,
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria), 13. havi fizetés,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, kis létszám, családias légkör,
  • Modern munkakörnyezet, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.