KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2019. december 12. (csütörtök) 13:50

Kiszállító gépkocsivezető

news/25_0_t.jpg

myHR_fbpost_2019.jpg

Borsod és Heves megyében működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• Textil áru (belépőszőnyeg, munkaruha) és munkavédelmi felszerelések kiszállítása,
• Áru kézi mozgatása,
• A kiszállított termékek cseréje, használt termékek elszállítása,
• Biztonságos célba érés megvalósítása a napi túraterv teljesítése mellett,
• Szükséges dokumentumok vezetése.

Elvárások:
• B kategóriás jogosítvány,
• Furgonnal, kisteherautóval szerzett vezetési tapasztalat előny,
• Megfelelő fizikai kondíció megléte (kézi anyagmozgatás, áru kihelyezés miatt),
• Nyékládházi telephelyen történő munkakezdés (6:00) és munkavégzés vállalása,
• Egyenlőtlen munkaidőbeosztás vállalása (a napi túratervek eltérő hossza miatt).

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés,
• Max. 5 éves, folyamatosan szervizelt gépjárművek, gépkocsivezetőhöz rendelt állandó gépjármű,
• Munkavégzés hétfőtől péntekig, a hétvégék szabadok,
• Munkaterület: főként Borsod és Heves megye,
• Hosszútávú és stabil munkalehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.