KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkJelentkezésKapcsolatX
2019. november 13. (szerda) 10:55

SMT mérnök - Miskolc

news/23_0_t.jpg

mérnök3.jpg

Dinamikusan fejlődő, miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

SMT mérnök / technikus
(Minőségbiztosítási terület)

Feladatok:
• Vevői reklamációk kezelése, javító intézkedések megtétele,
• A termelés folyamatos minőségügyi ellenőrzése,
• Az elkészült termékek ellenőrzésének felügyelete,
• Hiba okok elemzése, dokumentálása,
• Vevői auditok előkészítése, kezelése,
• Riportok, jelentések, prezentációk elkészítése.

Elvárások:
• Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség,
• Autóipari / SMT gyártásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
• Magabiztos angol nyelvismeret,
• Eseti jellegű rövid utazások (partner látogatások) vállalása,
• Projektszemlélet, nagy munkabírás, határozott fellépés.

Amit kínálunk:
• Egyénre szabott javadalmazási csomag,
• Teljesítmény alapú bónusz,
• Hosszútávú és szakmai előrelépést biztosító karrier lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.