KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2019. május 20. (hétfő) 11:12

CNC gépkezelő - Miskolc

news/2_1_t.jpg

cnc2.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:
CNC gépkezelő

Feladatok:

  • Munkaállomások kiszolgálása, gépkezelői feladatok elvégzése,
  • Munkadarabok gépbe történő behelyezése, elkészült termékek ellenőrzése (vizuálisan, esetenként mérések elvégzése),
  • Gyártási dokumentációk vezetése (papíron és elektronikusan),
  • Hibaesemények jelzése felettesnek,
  • Munkaállomás tisztántartása, műszaki ellenőrzések, karbantartások elvégzése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Általános szerelési munkákban, gépkezelésben, szerszámhasználatban szerzett tapasztalat,
  • Műszaki érdeklődés,
  • CNC gépkezelésben, gyártási környezetben szerzett tapasztalat előny,
  • 3 műszakos munkarend vállalása (H-P, napi 8 óra),
  • Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, CNC gépkezelői képzés támogatása,
  • Versenyképes bérezés, lehetőség túlórák vállalására, utazás támogatása,
  • Kulturált munkakörnyezet és munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.