KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkJelentkezésKapcsolatX
2019. szeptember 16. (hétfő) 10:31

HR gyakornok (diák) - Miskolc

news/16_0_t.jpg

szellemi fb3.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a jelentkezes@myhrteam.hu email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Munkaerő toborzási területre keresünk - tanulmányai mellett kellő szabadidővel rendelkező - diák munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR gyakornok (diák)

Feladatok:
• Toborzási csapat munkájának segítése,
• Személyes és telefonos kapcsolattartás munkára jelentkezőkkel,
• A jelentkezők átfogó tájékoztatása a felkínált munkakörökről, felmerülő kérdéseik megválaszolása,
• A szükséges adminisztráció precíz vezetése,
• Kimutatások elkészítése,
• Recepciós és ügyfélszolgálati feladatok ellátása.

Elvárások:
• Folyamatban lévő nappali tagozatos (első sorban felsőfokú) tanulmányok,
• Heti kb. 16-20 munkaóra vállalása,
• Kedves, megnyerő kommunikáció, ügyfélcentrikus szemlélet,
• Ápolt megjelenés, nyitott gondolkodás,
• HR-szakmai érdeklődés, fejlődési igény,
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
• Középfokú szintű angol és/vagy német nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk:
• Alapbér + bónusz,
• Befogadó csapat, kellemes munkahelyi légkör,
• Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség a vállalaton belül.

Munkavégzés helye: Miskolc (belváros)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.