KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2019. szeptember 16. (hétfő) 10:19

Logisztikai asszisztens - Miskolc

news/14_0_t.jpg

szellemi fb4.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a jelentkezes@myhrteam.hu email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Miskolci termelő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Logisztikai Asszisztens

Feladatok:

• Beérkező megrendelések feldolgozása és rögzítése számítógépes rendszerben,
• Megrendelőkkel történő kapcsolattartás, kiszállítások ütemezése,
• Ellenőrizni a kiszállításra kerülő készárut, szükséges anyagmozgatás elvégzése,
• Készletfigyelés,
• Kimutatások, jelentések, statisztikák készítése.

Elvárások:
• Minimum középfokú szakirányú végzettség, felsőfokú végzettség előny,
• Angol nyelv stabil, legalább középfokú ismerete, amely a napi munkavégzéshez szükséges (elsősorban írásban),
• Erős számítógépes ismeret,
• Pontos, önálló munkavégzés, precíz adminisztrációs és szervező készség.

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés,
• Biztos, hosszútávú munkalehetőség,
• Stabil vállalati háttér,
• Szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.