KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2019. május 15. (szerda) 15:06

Összeszerelő operátor (heti bérezéssel) - Miskolc

news/1_1_t.jpg

Összeszerelő operátor Miskolc.jpg

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Állásajánlatainkra jelentkezni lehet: a email címen, illetve a +36-46/612-212 telefonszámon.

Dinamikusan fejlődő, miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Összeszerelő operátor (heti bérezéssel)

Feladatok:

  • Termékek összeszerelése, gyártása a termelési terv alapján,
  • Műszakvezető utasításainak követése, betartása,
  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános végzettség,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Jó kézügyesség, precizitás,
  • Monotóniatűrés, terhelhetőség,
  • Miskolci lakhely.

Amit kínálunk:

  • Egyszerűsített foglalkoztatásban történő munkavégzés,
  • Heti bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Másodállásban is végezhető,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.