KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2024. március 27. (szerda) 13:43

Gépész karbantartó - Tiszaújváros

news/203_0_t.jpg

Karbantartó kép.jpg

Tiszaújvárosi partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépész karbantartó

Az alábbi feladatok várnak Önre:

• gépészeti karbantartási feladatok ellátása,
• termelési gépek és berendezések javítása és karbantartása, üzemszerű működésük biztosítása,
• beüzemelési tevékenységek elvégzése,
• hibaelhárítás.

Önt keressük, ha:

• gépész szakképzettséggel rendelkezik (pl: lakatos, csőszerelő, forgácsoló, hegesztő),
• ipari környezetben szerzett karbantartói tapasztalatot,
• 4 műszakos munkarendet tud vállalni,
• jó fizikum és állóképesség jellemzi Önt,
• alapfokú számítógépes ismeretei naprakészek.

Előny:
• tűzvédelmi szakvizsgával rendelkezik,
• nyomástartóedény-gépész szakképesítése van,
• targoncavezetői engedéllyel rendelkezik.

Amit kínálunk:
• Korrekt bérezési feltételek,
• Utazási támogatás, 13. havi bér,
• Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
• Motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.