KezdőlapSzolgáltatásokBemutatkozásÁllásajánlatainkTréningekJelentkezésKapcsolatX
2024. január 10. (szerda) 11:44

HSE munkatárs

news/199_0_t.jpg

Kereskedelmi képviselő.jpg

Gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladatok várnak Önre:

• Balesetek kivizsgálása, megelőző intézkedések kidolgozása,
• Biztonsággal kapcsolatos tevékenységek koordinálása, belső oktatások szervezése,
• Sérült munkavállaló felépülésének nyomon követése és támogatása,
• Tűzvédelmi és munkabiztonsági feladatok ellátása, ellenőrzések végrehajtása,
• A szükséges védőeszközök beszerzésének biztosítása,
• Napi szintű kapcsolattartás a külső tanácsadókkal, illetve belső társosztályokkal,
• Jogszabályoknak való megfelelés biztosítása.

Önt keressük, ha:
• Munkavédelmi szakmérnöki vagy technikusi végzettséggel, esetleg tűz- és munkavédelmi előadó képesítéssel rendelkezik,
• Minimum 1-2 éves szakmai tapasztalatot szerzett a területen,
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik,
• Angol nyelvtudása eléri a középszintet, a nyelv használatában magabiztos szóban és írásban egyaránt.

Amit munkájáért cserébe biztosítunk:
• A versenyképes alapbér mellett kiegészítő juttatásokban részesül (cafetéria, utazási támogatás, egyéb juttatások),
• Vállalati személygépjárművet és mobiltelefont biztosítunk,
• Határozatlan idejű munkaszerződés tartozik a pozícióhoz,
• Stabil vállalati háttér áll majd Ön mögött.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a e-mail címre, vagy jelentkezzen személyesen a My HR Team Kft. irodájában (3530 Miskolc, Széchenyi u. 54. fsz/3.). Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.